بافت شناسی جان کوئیرا – بهترین ترجمه کتاب بافت شناسی جان کوییرا کدام است؟

بافت شناسی جان کوئیرا 2021 - بهترین ترجمه کتاب بافت شناسی جان کوئیرا کدام است؟

بافت شناسی جان کوئیرا کتابی است که 45 سال از اولین انتشار آن می‌گذرد. این کتاب ارائه‌دهنده مطالب دقیقی در رابطه با اطلاعات ساختاری و عملکردی بافت انسانی است. کتاب جان کوئیرا از بحث بیولوژی شروع می‌کند و به‌‌صورت گام به گام جلو می‌رود تا به بحث بافت شناسی می‌رسد. همچنین در ترجمه کتاب بافت شناسی جان کوییرا ، علم بافت شناسی به‌خوبی با علم بیوشیمی، ایمونولوژی، غدد و فیزیولوژی آمیخته می‌شود. درست به همان صورت که در کتاب اصلی به مبحث بافت شناسی توأم با این مباحث پرداخته شده است.

مبحث بافت شناسی در حقیقت پایه و اساس مباحثی همچون آسیب شناسی یا همان علم پاتولوژی است. از همین رو این کتاب به عنوان یک کتاب مرجع برای دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی مهم است.

معرفی بهترین ترجمه بافت شناسی پایه جان کوئیرا

اهمیت این کتاب سبب شده است تا اهمیت ترجمه بافت شناسی پایه نیز برای بسیاری از رشته‌های دانشگاهی بالا باشد. این امر سبب شده است تا مترجمین بسیاری تلاش کنند تا بهترین ترجمه از این کتاب را در اختیار کاربر قرار دهند. اما منظور از بهترین ترجمه کتاب بافت شناسی  جان کوئیرا چیست؟ آیا تنها ترجمه روان و سلیس برای خرید این کتاب کافیست یا جنبه‌های دیگر کتاب نیز باید برای درک مفهوم آن در نظر گرفته شوند. برای پاسخ به این سؤالات مقایسه‌ای از ترجمه‌های متفاوت بافت شناسی پایه جان کوئیرا را انجام داده‌ایم تا کاربر بتواند باتوجه به این مطلب آموزشی بهترین ترجمه این کتاب را برای خرید انتخاب نماید.

بافت شناسی جان کوئیرا دکتر عمیدی

بافت شناسی جان کوئیرا دکتر عمیدی یکی از ترجمه‌های مشهور این کتاب است. ویراست پانزدهم کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا ترجمه کتاب 2021 یا جدیدترین ویراست این کتاب است که توسط دکتر عمیدی و تعدادی از همکاران آن ترجمه شده است.

این کتاب در سال 1398 توسط انتشارات حیدری به چاپ رسیده است. تقریباً می‌توان این کتاب را در بین ترجمه‌ های بافت شناسی پایه یکی از پر فروش‌ترین آن‌ها دانست. این ترجمه نیز مانند هر ترجمه دیگر قطعاً از نقاط قوت و ضعف زیادی برخودار است. از همین رو در این بخش به معرفی نقاط قوت و ضعف این کتاب خواهیم پرداخت. البته آنچه در مورد نقاط قوت و ضعف یک کتاب مسلم است نسبی بودن این موارد است. اما بطورکلی این نقاط قوت و ضعف می‌تواند راهنمای خوبی برای خرید کتاب بافت شناسی جان کوییرا باشد.

 • نقاط قوت

1- اولین نکته‌ای که در مواجهه با کتاب بافت شناسی جان کوئیرا دکتر عمیدی به چشم می‌خورد. جلد گالینگور یا جلد هارد به کار رفته در آن است. این نوع جلد کتاب را برای مدت زیادی ماندگار می‌کند. در عین حال نیز این کتاب طراحی جلد جالبی دارد.

2- پخش پیش‌گفتار کاملاً مختصر و مفید است و شرح کلی از کتاب را ارائه می‌دهد. به‌نحوی که اگر کسی قصد خرید بافت شناسی جان کوییرا دکتر عمیدی را داشته باشد؛ با نگاهی اجمالی به پیشگفتار می‌تواند از کلیت کتاب مطلع شود.

3- در صفحه اول هر فصل سرفصل‌ها و مطالبی که در آن فصل به آن‌ها پرداخته شده؛ آورده شده است.

4- یکی از ویژگی‌هایی مثبتی که در کتاب بافت شناسی جان کوییرا 2021 به چشم می‌خورد، فونت مناسب به کار رفته در نگارش متون این کتاب است. زیرا در اغلب کتاب‌های حجیم استفاده از فونت‌های کوچکتر سبب خسته شدن چشم خواهد شد.

5- صفحه آرایی کتاب قابل قبول است و می‌توان آن را از نقاط قوت این کتاب دانست.

6- یکی از ویژگی‌های بسیار مهم در نگارش متن این کتاب بلد و رنگی کردن عبارات مهم و کلیدی در آن است.

7- در این کتاب به‌منظور کم کردن وزن آن از کاغذ گرم پایین وسبک‌تر استفاده شده است.

8- توضیحات مربوط به هر تصویر در یک کادر رنگی نوشته شده است. این امر سبب جلب نظر افراد به تصاویر و توضیحات آن خواهد شد.

9- انگلیسی هر واژه در کنار عبارت فارسی آن در متن نوشته شده است.

10- فاصله هر خط با خط بعدی آن در بافت شناسی جان کوئیرا به نحوی است که چشم خواننده را به هیچ عنوان اذیت نمی‌کند.

11- بخش خودآزمایی در انتهای هر فصل از کتاب بافت شناسی جان کوییرا، کمک خوبی برای یادآوری مطالب مطالعه شده، همچنین خود آزمایی است.

12- پاسخ مربوط به هر خود آزمایی در انتهای فصل و در پایان بخش خودآزمایی آورده شده است.

 • نقاط ضعف

1- ایردات نگارشی، عدم رعایت فاصله، نیم فاصله و سایر علائم نگارشی در پاراگراف اول کتاب مشهود است.

2- در ترجمه کتاب بافت شناسی جان کوئیرا دکتر عمیدی آثاری از ترجمه تحت الفظی به چشم می‌خورد. به‌نحوی که تصور می‌شود در هر خط از کتاب تنها به فارسی برگردانده شده؛ اما تلاشی برای نزدیک کردن مفهوم آن به فارسی نشده است.

3- جلد گالینگور در عین حال که می‌تواند کتاب را ماندگارتر کند آن را سنگین‌تر نیز خواهد کرد.

4- بهتر بود در بخش فهرست مطالب یا در شروع هر فصل زیر عنوان‌های فصل به همراه صفحات آن نوشته می‌شد تا جستجو را برای خواننده ساده‌تر سازد.

5- کتاب با یک برگ ضمیمه به پایان برده می‌شود، به‌نحوی که صفحه آخر کتاب کاملاً به جلد آن چسبیده است. بهتر بود حداقل یک برگ خالی در انتهای کتاب در نظر گرفته می‌شد.

خرید بافت شناسی جان کوییرا دکتر عمیدی با تخفیف

برای خرید کتاب بافت شناسی جان کوئیرا دکتر عمیدی می‌توانید از لینک زیر استفاده نمایید و ضمن مشاهده سایر اطلاعات مربوط به کتاب این  کتاب را با تخفیف مناسب خریداری نمایید. همچنین اگر این کتاب را مطالعه کرده‌اید نظر خود را در رابطه با آن، برای کمک به سایر خریداران این کتاب به اشتراک بگذارید.

 

بافت شناسی جان کوئیرا 2021 دکتر عمیدی

بافت شناسی جان کوئیرا ترجمه حسن زاده

آخرین ویراست یا ویراست پانزدهم بافت شناسی بافت شناسی جان کوئیرا حسن زاده به چاپ رسیده است. همانطورکه قبلاً نیز اشاره شد یکی از کتاب‌های مهمی که در زمینه آموزش علوم پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد، ترجمه بافت شناسی جان کوییرا است. درمان یک بیماری مستلزم داشتن دانش کافی در رابطه با بیماری و همچنین آناتومی و ساختار مایکروسکوپی بافت‌های بدن است. این کتاب مرجع کاملی برای دستیابی به درک و شناخت در رابطه با ساختار شگفت‌انگیز بافت‌های بدن است.

یکی از معروفترین ترجمه‌های بافت شناسی پایه جان کوئیرا مربوط به دکتر غلامرضا حسن زاده است. این کتاب به بافت شناسی دکتر حسن زاده نیز مشهور است. ترجمه مشهور این کتاب به قلم دکتر غلامرضا حسن زاده سبب شده است تا بسیاری از افراد ترجمه بافت شناسی انتشارات ابن سینا را برای خرید انتخاب نمایند. اما قطعاً خرید کتاب بافت شناسی جان کوئیرا که اغلب در زمینه درسی مورد استفاده قرار می‌گیرد، مستلزم بررسی نقاط قوت و ضعف ترجمه‌های متفاوت از آن است.

 • نقاط قوت

1- جلد گالینگور یا جلد هارد یکی از ویژگی‌های مثبتی است که در تمام کتاب‌ بافت شناسی جان کوئیرا ترجمه دکتر حسن زاده وجود دارد. زیرا آن را برای استفاده طولانی مدت با دوام می‌کند.

2- اطلاعات کامل و مقدمه کوتاه نیز از دیگر ویژگی‌های مثبت این کتاب است.

3- در شروع هر فصل مطالبی که در فصل با آن روبرو خواهید شد نوشته شده‌‍‌اند. از همین رو دیدکلی را در رابطه با آن فصل به شما خواهند داد.

4- در پایان هر فصل از کتاب بافت شناسی جان کوییرا بخشی قرار گرفته شده است که در آن خلاصه‌ای از نکات کلیدی فصل را بیان می‌کند و پایان مروری خوبی برای آن کتاب است.

5- پس از آن نیز بخشی در پایان هر فصل قرار داده شده است تا دانش خود را ارزیابی نمایید. این امر نیز در کنار مرور نکات کلیدی برای درک مفاهیم فصل مناسب است.

6- از ویژگی‌های مثبت کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا دکتر حسن زاده می‌توان به صفحه آرایی آن اشاره کرد. در این کتاب رنگ مشخصی برای هر فصل در نظر گرفته شده است. از همین رو کاربر می‌تواند بدون مراجعه به فهرست و صفحه تنها با توجه به رنگ هر فصل به فصل مورد نظر مراجعه نماید.

7- در نظر گرفتن کادر برای بیان و توضیح اشکال و نمودارها، ایده خوبی برای مهم جلوه دادن این بخش‌ها و جلب توجه به کاربر به نکات کلیدی عکس‌ها و نمودارها است.

8- بلد و رنگی کردن کلمات کلیدی اصلی روشی دیگر برای جلب تمرکز ذهن بر روی نکات مهم است.

9- این کتاب از نظر رعایت نکات نگارشی بسیار خوب عمل کرده است. از همین رو چشم کاربر از مواجهه با اشتباهات نگارشی متعدد خسته نمی‌شود. 

10- ترجمه کتاب در تمام فصول آن بسیار روان است.

11- در صفحه‌آرایی کتاب بافت شناسی جان کوئیرا از رنگ‌های زیادی استفاده شده است. اما انتخاب این رنگ‌ها کاملاً درست و بجا است. به‌نحوی که با زیاد شدن رنگ‌های موجود در یک صفحه کاربر از خواندن زده نمی‌شود، در عین حال نیز رنگ‌ها به‌اندازه‌ای به کار رفته است که کاربر را به‌ خواندن آن جلب می‌نماید.

12- ایده نوشتن انگلیسی کلمات در پرانتز و در کنار عبارت ترجمه شده کاربر را همزمان با لغت اصلی و نگارش آن آشنا می‌سازد.

 • نقاط ضعف

1- جلد گالینگور کتاب را با دوام اما سنگین می‌نماید.

2- برای شروع کتاب بافت شناسی جان کوییرا صفحاتی مانند فهرست و … از رنگ مناسبی استفاده نشده است.

3- اضافه کردن سرفصل‌ها به فهرست، آن را طولانی‌تر خواهد کرد، اما دسترسی به موضوعات مختلف را ساده‌تر می‌سازد.

4- پاسخ خود آزمایی پایان هر فصل در همان صفحه و به‌صورت برعکس نوشته شده است.

خرید بافت شناسی جان کوئیرا دکتر حسن زاده

خرید بافت شناسی جان کوییرا دکتر حسن زاده از طریق لینک زیر میسر است. با مراجعه به این محصول می‌توانید اطلاعات تکمیلی در رابطه با این کتاب را به دست آورید و درنهایت با در دست داشتن اطلاعات کافی از جزئیات این کتاب آن را به سبد خرید خود افزوده و با درصد تخفیفی مناسب تهیه نمایید.

بافت شناسی جان کوییرا 2021 دکتر حسن زاده

بافت شناسی جان کوئیرا دکتر نوبخت

عملکرد فشرده ساختار و بافت انسان به‌گونه‌ای است که کسب اطلاعات در راستای آن نیاز به زمان زیاد و مطالعه بسیار دارد. کتاب بافت شناسی جان کوییرا کتابی است که به مدت نیم قرن نیاز جویندگان این علم را به اطلاعاتی نظیر بیولوژی سلولی، ایمونولوژی، آندوکرینولوژی و بافت شناسی بررسی و رفع می‌نماید. در بافت شناسی جان کوییرا مباحثی نظیر ایمونولوژی، بافت شناسی سلولی و … با علومی همچون فیزیولوژی و بیوشیمی ادغام شده‌اند تا مطالعات پاتولوژی را بنیان گذاری کنند.

این کتاب به مدت 50 سال است که به چاپ می‌رسد و هر چند سال یکبار نیز بروز رسانی می‌شود تا جویندگان این علم بتواند از اطلاعات روز دنیا استفاده نمایند. این کتاب در کشورهای زیادی ترجمه شده است تا به‌عنوان یکی از مراجع معتبر بافت شناسی مورد استفاده قرار بگیرد. انتشارات آرتین طب نیز با کمک مجموعه‌ای از نویسندگان، این کتاب را ترجمه نموده تا آن را در اختیار کاربران آن قرار دهد. باتوجه به تعدد ترجمه‌های کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا در ادامه این مطلب به بررسی نقاط قوت و ضعف این کتاب خواهیم پرداخت تا کاربران راحت‌تر بتوانند درمورد خرید بهترین ترجمه بافت جان کوئیرا تصمیم بگیرند.

 • نقاط قوت

َ1- یکی از نقاط قوت این کتاب در انواع جلد آن است. بافت شناسی جان کوئیرا دکتر نوبخت در دوجلد هارد و نرم عرضه شده است. از همین رو کاربر می‌تواند باتوجه به مورد استفاده خود یکی از این دو نوع جلد را برای خرید انتخاب نماید.

2- از ویژگی‌های مثبت دیگر این کتاب می‌توان به آغاز هر فصل اشاره کرد. در این بخش تمام سرفصل‌ها و صفحات آن‌ها ذکر شده است. این امر سبب دسترسی راحت به هر فصل و سرفصل‌های مختلف از این کتاب خواهد شد.

3- انگلیسی برخی عبارات کلیدی ترجمه شده در پاورقی ذکر شده است.

4- صفحه‌آرایی کتاب بافت شناسی جان کوییرا بسیار حرفه‌ای انجام شده، هر فصل با رنگ مشخصی از فصول دیگر جدا شده است. از همین رو به‌راحتی و بدون مراجعه به فهرست کتاب می‌توان به فصول آن دسترسی داشت.

5- توضیحات مربوط به جداول و عکس‌ها در یک کادر رنگی نوشته شده‌اند. از همین رو نظر کاربر را به خواندن این مطالب جلب می‌نمایند.

6- کلمات کلیدی با رنگ دیگری نوشته شده‌اند.

7- خلاصه نکات کلیدی در پایان هر فصل کاربر را با نکات مهم به‌ویژه برای کنکور کارشناسی ارشد آشنا می‌سازد.

8- بخش خودآزمایی انتهای هر فصل نیز مجموعه‌ای از نکات تستی است که به همراه پاسخ تست آن‌ها برای خود ارزیایی آورده شده است.

 • نقاط ضعف

1-برای بخش پیشگفتار  و فهرست کتاب از کاغذ تحریر با رنگ زرد استفاده شده است که استفاده از آن را به‌ویژه در نور روشن اندکی دشوار می‌سازد.

2- ترجمه کتاب بافت شناسی جان کوییرا خوب است؛ اما جمله‌بندی می‌توانست روان‌تر و مفهومی‌تر انجام شود.

3- بهتر بود در طراحی جلد کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا از دقت و ظرافت بیشتری برای جلب نظر خواننده‌ها استفاده می‌شد.

4- این کتاب چندین مترجم دارد. این امر سبب شده است تا ترجمه آن یکنواختی لازم را نداشته باشد. برای مثال در قسمتی از کتاب ترجمه بسیار روان و خوب است. در حالی که، ممکن است در فصل دیگری از کتاب با ترجمه‌های متفاوت‌تری روبرو شوید.

خرید بافت شناسی جان کوئیرا دکتر نوبخت

برای خرید کتاب بافت شناسی جان کوئیرا دکتر نوبخت می‌توانی بر روی لینک زیر کلیک کنید تا علاوه‌بر مشاهده اطلاعات تکمیلی در رابطه با این کتاب ، بافت شناسی جان کوییرا را با تخفیفی مناسب تهیه نمایید.

بافت شناسی جان کوئیرا 2021 دکتر نوبخت

بافت شناسی جان کوئیرا دکتر شیرازی

بافت شناسی جان کوئیرا دکتر شیرازی در بین کتب بافت شناسی موجود در بازار بسیار مشهور است. این کتاب یکی از بهترین ترجمه‌های دکتر حسن شیرازی است. از همین رو به بافت شناسی جان کوئیرا شیرازی نیز مشهور است. این کتاب با همکاری دکتر مسلم بهادری ترجمه شده است. از همین رو ممکن است برخی آن را با نام بافت شناسی جان کوئیرا مسلم بهادری نیز بشناسند. این کتاب دربردارنده مفاهیمی از عملکرد بافت‌های بدن و ساختار  آن است.

کتاب بافت شناسی جان کوییرا یکی از مراجع مهم در زمینه بیولوژی و بافت شناسی سلولی است. از همین رو تمام دانشجویان رشته پزشکی و پیراپزشکی به خواندن این کتاب نیاز دارند. این کتاب نه‌تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای دنیا ترجمه شده و برای تدریس مفاهیم پایه در حوزه پزشکی و پیراپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از همین رو دانشجو باید مفاهیم آن را به‌درستی درک کند. درک صحیح این مفاهیم نیاز به مطالعه دقیق کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا دارد و مطالعه دقیق این کتاب نیز مستلزم، خواندن یک ترجمه عالی از بافت شناسی پایه است. یک ترجمه عالی تنها شامل مهارت مترجم نیست. زیرا در مفید بودن یک کتاب موارد زیادی از جمله، نوع نگارش، صفحه‌آرایی و … دخیل هستند. از همین در ادامه این مطلب به بررسی ترجمه جان کوئیرا مسلم بهادری خواهیم پراخت.

 • نقاط قوت

1- اولین نکته مهمی که در مورد بافت شناسی جان کوئیرا دکتر شیرازی وجود دارد؛ صفحه‌آرایی بی‌نظیر این کتاب است. در این کتاب به‌قدری به صفحه آرایی دقت شده است که کاربر به هیچ عنوان از ادامه خواندن آن خسته نخواهد شد.

2- طراحی جلد این کتاب برخلاف سایر کتب بافت شناسی با خلاقیت بیشتری انجام شده است. به‌نحوی که کاربر با دیدن آن به مطالعه ترغیب خواهد شد. زیرا رنگ آبی این کتاب حس سادگی را به کاربر القا می‌کند.

3- در فهرست این کتاب به فصل‌ها و صفحات آن به علاوه عناوین و سرفصل‌های هر فصل به همراه صفحات آن‌ها اشاره شده است. این امر دسترسی کاربر را به مطالب مختلف ساده‌تر می‌سازد.

4- در شروع هر فصل از  این کتاب نیز علاوه‌بر سرفصل‌های آن فصل و صفحه مربوط به آن، سرفصل‌ها نیز تقسیم‌بندی شده‌اند و صفحه مربوط به آن‌ها مشخص شده است. این امر استفاده از بافت شناسی پایه جان کوئیرا را بی‌نهایت ساده خواهد کرد.

5- می‌توان با صراحت گفت که بافت شناسی جان کوئیرا دکتر شیرازی یکی از بهترین ترجمه‌های این کتاب است. جمله‌بندی کتاب کاملاً مفهوم است، به‌نحوی که فحوا کلام را کاملاً به خواننده منتقل می‌کند. جملات به کار رفته در این ترجمه به‌قدری روان است که کتاب کاملاً مانند یک کتاب تألیفی است.

6- اثری از اشتباهات نگارشی، عدم رعایت فاصله و نیم فاصله و پاراگراف‌بندی نامناسب در این کتاب وجود ندارد. این موضوع کاربر را به هیچ‌عنوان از ادامه خواندن کتاب خسته نمی‌کند.

7- کلمات کلیدی اصلی و مهم در کتاب بافت شناسی جان کوئیرا بلد شده و با رنگ دیگر نوشته شده‌اند. این امر سبب می‌شود تا کاربر توجه بیشتری به مطالب مهم نشان دهد و آن‌ها را بخاطر بسپارد.

8- خلاصه نکات کلیدی یکی از مهم‌ترین نکات مثبت این کتاب است. این بخش سبب مرور دانشجو و تمرکز بیشتر آن روی مباحث مهم کتاب بافت شناسی پایه خواهد شد.

9- در پایان هر فصل پرسش‌های چهارگزینه‌ای وجود دارند. این پرسش‌ها برای خود ارزیابی و همچنین آمادگی برای امتحان بسیار مفید هستند. پاسخ مربوط به پرسش‌ها نیز در پایان ارائه شده اند.

10- تصاویر چاپ شده در این کتاب بسیار باکیفیت هستند.

11- توضیحات مربوط به تصاویر و نمودارها در یک کادر قرار داده شده است. این امر سبب می‌شود تا کاربر توجه بیشتری به این مطالب نشان دهد و درنهایت آن‌ها را بهتر به ذهن بسپارد.

12- هر یک از فصل‌ها رنگ‌های خاصی دارند. از همین رو کاربر می‌تواند بدون مراجعه به فهرست کتاب به فصل مورد نظر دسترسی داشته باشد.

 • نقاط ضعف

1- یکی از نقاط ضعف این کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا اندیشه رفیع عدم ارائه پاسخ تشریحی برای پرسش‌های ارائه شده در هر فصل است.

خرید بافت شناسی جان کوئیرا رضا شیرازی

برای خرید بافت شناسی جان کوئیرا دکتر رضا شیرازی می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. مراجعه به محصول به شما کمک می‌کند در رابطه با بافت شناسی جان کوییرا مسلم بهادری اطلاعات بیشتر کسب نمایید و در عین حال بتواندی آن را به‌راحتی خریداری کنید.

بافت شناسی جان کوییرا 2021 دکتر شیرازیکدوم ترجمه بافت شناسی جان کوئیرا بهتره؟

در این مطلب تلاش کردیم با بررسی نقاط قوت و ضعف هر ترجمه، به شما کمک کنیم تا بهترین ترجمه کتاب بافت شناسی جان کوئیرا رو خودتون تشخیص بدید.

آیا درصد تخفیفی که برای بازدیدکنندگان این صفحه در نظر گرفته شده واقعیه؟

بله. کاملاً واقعیه. بانک کتاب علوم پزشکی همیشه بیشترین تخفیف رو برای مشتریان خودش در نظر می‌گیره.

چطوری کتاب بافت شناسی جان کوئیرا رو بخونم؟

بستگی داره برای امتحان پایان ترم می‌خونی یا کنکور، اگر قصد مطالعه این کتاب برای کنکور رو داری باید کتابی رو انتخاب کنی که جزئی‌تر به مفاهیم بافت شناسی نگاه کرده باشه. این مقاله میتونه بهت کمک کنه تا کتاب مورد نیاز خودت رو پیدا کنی.

بافت شناسی جان کوئیرا ترجمه دکتر حسن زاده خوبه؟

بافت شناسی جان کوئیرا دکتر حسن زاده یکی از بهترین ترجمه‌های این کتابه. اما تعیین کیفیت ترجمه یک کتاب نسبیه و خواننده اونو تعیین می‌کنه. بهت پیشنهاد می‌کنم مقاله رو بخونی تا بتونی کتاب بهترین تصمیم رو برای خرید این کتاب بگیری.

خانم دل زنده
دیدگاه کاربران
3 دیدگاه
 • a 9 آذر 1399 / 10:50 ق.ظ

  چرا اندیشه رفیع بررسی نشده؟

  • مدیر سایت 9 آذر 1399 / 3:52 ب.ظ

   سلام وقت بخیر.بله حتما،تا چند روز آینده بررسی میشه

 • sadegh 9 آذر 1399 / 8:04 ب.ظ

  الان که کروناست و نمیتونیم کتاب ها را از نزدیک ببینیم بهتر نیست بخشی به عنوان نمونه ای از کتاب به سایتتون اضافه کنید؟ (حتی اگه کرونا هم نبود برای خرید مجازی باید قابلیت های خرید حضوری ایجاد بشه)
  توی هیچ سایت فروش کتاب علوم پزشکی این را ندیدم، در صورتی که خیلی واجبه.
  خریدار باید خودش متن را ببینه تا تصمیم بگیره که با کدوم ترجمه راحت تره یا مثلا دو کتاب در مبحث بافت شناسی را مقایسه کنه و انتخاب کنه.
  فقط یه پیشنهاد بود چون از سایتتون و معرفی بهترین ترجمه ها خوشم اومد، حتما ادامه بدید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *