"/> آناتومی گری 2020 | بهترین ترجمه فارسی آناتومی گری 2020 | بانک کتاب علوم پزشکی
حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

آناتومی گری ۲۰۲۰ / بهترین ترجمه فارسی آناتومی گری

بهترین ترجمه فارسی برای خرید کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰

.آناتومی گری ۲۰۲۰ : آناتومی گری آنقدر در سطح دنیا مشهور است که یک سریال تلویزیونی توسط کمپانی ABC بنام Gray’s Anatomy به تولید رسیده است. هم اکنون کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰ به عنوان منبع اصلی درس آناتومی توسط بسیاری از اساتید دانشگاههای علوم پزشکی استفاده می شود. شاید برای برخی دانشجویان خشک بودن این درس باعث می شود که بدنبال بهترین ترجمه فارسی برای خرید کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰ باشند.

در این مطلب ترجمه های کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰ برای دانشجویان را در یک جا جمع کرده ایم.

تا اعضای وفادار بانک کتاب علوم پزشکی بتوانند با چشم باز اقدام به خرید کتاب آناتومی گری کنند.

همچنین لینک خرید اینترنتی با تخفیف ممکن در کنار هر کتاب، برای شما ایجاد شده است.

درباره کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰ برای دانشجویان

کتاب اصلی آناتومی گری کتابی است کامل که حجم بسیار بالایی دارد. لذا نویسنده اصلی این کتاب از آن کتابی تلخیص و گردآوری کرد که آن را با عنوان “آناتومی گری  ۲۰۲۰ برای دانشجویان” می شناسند. ترجمه فارسی این کتاب دانشجویی در ۳ جلد تنه، اندام و سروگردن توسط ناشرین مختلف به چاپ رسیده است. این کتاب مورد تقاضای بسیاری از دانشجویان ترم اول تا چهارم علوم پایه پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی است. علاوه بر این داوطلبان زیادی در آزمون کارشناسی ارشد آناتومی و سایر رشته های علوم پزشکی مثل آزمون جامع علوم پایه و آزمون لیسانس به پزشکی از آن استفاده می کنند.

انتشارات هایی که ترجمه فارسی آناتومی گری ۲۰۲۰ را چاپ کرده اند

هر چند در کتابفروشی ها ممکن است نام ناشرین دیگری هم ببینید که کتاب گری (ویرایش قدیم) را چاپ کرده باشند.

در حال حاضر آخرین ویرایش کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰ را به زبان فارسی این انتشارات ترجمه کرده اند:

آناتومی گری ۲۰۲۰ انتشارات اندیشه رفیع – رضا شیرازی

آخرین ویرایش کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰ انتشارات اندیشه رفیع توسط دکتر رضا شیرازی ترجمه شده است. این کتاب در سه جلد تمام رنگی و با جلد شومیز و کاغذ تحریر به چاپ رسیده است.

کیفیت فیزیکی و چاپی: از نظر فیزیکی این کتاب شرایط چاپی مطلوبی دارد و جنس کاغذ و کیفیت تصاویر بهتری نسبت به سایر ترجمه های موجود در بازار دارد. لذا به لحاظ فیزیکی و کیفیت چاپ متون و تصاویر، نسبت به سایر ترجمه ها رتبه اول را به کتاب گری اندیشه رفیع می دهیم.

نوع ترجمه: هر چند ترجمه دکتر حسن زاده (انتشارات ابن سینا) قوی تر انجام شده است ولی کتاب آناتومی گری انتشارات اندیشه رفیع ترجمه بدی ندارد. یک کار بسیار خوب که در این کتاب انجام شده است این است که اصطلاحات انگلیسی در کنار نام فارسی آن در متن بطور پیوسته و مستمر قرار داده شده است. چیزی که در ترجمه های دیگر ناشرین کمتر(ترجمه والیانی) و یا اصلا(ترجمه حسن زاده) به چشم نمی خورد.

اعتبار اساتید و نویسندگان: باید گفت نویسنده اول این کتاب دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند. نویسنده دوم نیز از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند.

خرید کتاب آناتومی گری انتشارات اندیشه رفیع با تخفیف

شما در این قسمت می توانید هر کدام از سه جلد کتاب آناتومی گری انتشارات ابن سینا را با تخفیف قابل توجهی تهیه بفرمایید.

آناتومی گری ۲۰۲۰ انتشارات ابن سینا – غلامرضا حسن زاده

کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰ انتشارات ابن سینا توسط دکتر غلامرضا حسن زاده در سایز وزیری با کاغذ تحریر و با جلد شومیز به چاپ رسیده است. گری نشر ابن سینا نیز در قالب اندام، تنه و سروگردن بصورت سه جلدی است.

کیفیت فیزیکی و چاپی: از نظر ظاهری کتاب ترجمه دکتر غلامرضاحسن زاده شرایط چاپی ایده آلی ندارد. هرچند این کتاب بصورت تمام رنگی چاپ شده است ولی جنس کاغذ، کیفیت چاپ متون و تصاویر شبیه دیگر کتاب های رقیب نیست.

نوع ترجمه: ترجمه فارسی کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰ انتشارات ابن سینا ترجمه دکتر غلامرضا حسن زاده بنظر روان تر از بقیه ترجمه ها می آید. در کل ما از نظر روانی ترجمه فارسی به این کتاب رتبه اول را می دهیم. هرچند ممکن است در برخی فصول بدلیل تعداد زیاد مترجمین، روانی ترجمه کمتر شده باشد. فراموش نکنید تعدد مترجم یا نویسنده در بسیاری از کتاب ها اگر توسط ویراستار یا ناظر کنترل نشود، می تواند آسیب زننده باشد و باعث شود روانی ترجمه از دست برود. به عبارت بهتر اینکه خواننده بعد از خواندن هر فصل تا می آید به قلم نویسنده عادت کند، در فصل بعدی با عوض شدن نویسنده، خواننده به زحمت می افتد.

نکته دیگر در مورد نوع ترجمه کتاب دکتر حسن زاده که برای برخی خوانندگان یک نقطه ضعف به حساب می آید، نیاوردن اصطلاحات انگلیسی در کناب ترجمه فارسی اصطلاحات در بسیاری از نقاط کتاب است. همانطور که در قبل ذکر کردیم مترجم کتاب گری انتشارات اندیشه رفیع از این بابت عالی عمل کرده بود.

اعتبار اساتید و مترجمین: مترجم اول و ناظر این کتاب استاد تمام گروه علوم تشریح دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. و نویسندگان بعدی اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و… می باشند.

خرید کتاب آناتومی گری انتشارات ابن سینا با تخفیف

از طریق لینک های زیر می توانید خرید کتاب آناتومی گری انتشارات ابن سینا را با تخفیف ویژه انجام دهید. سعی کرده ایم بهترین قیمت مناسب برای کتاب گری را فراهم کنیم.

آناتومی گری انتشارات حیدری – دکتر علی والیانی

کتاب آناتومی ۲۰۲۰ برای دانشجویان انتشارات حیدری در قطع وزیری و بصورت تمام رنگی و آن هم در سه جلد/اندام/تنه/سر و گردن به چاپ رسیده است. مترجم این کتاب دکتر علی والیانی است.

کیفیت فیزیکی و چاپی: کتاب گری انتشارات حیدری با جلد شومیز از نظر جنس کاغذ و کیفیت چاپ تصاویر و متون درجه متوسطی دارد.

نوع ترجمه: ترجمه این کتاب از نظر روانی و دستور زبان فارسی در برخی فصول خوب ولی در برخی فصول دیگر در جملات کمی سکته نگارشی دارد! در کل می توان نمره متوسط به ترجمه انتشارات حیدری داد.

اعتبار اساتید و مترجمین: بر خلاف سایر ترجمه های فارسی کتاب آناتومی گری ، این کتاب یک نویسنده بیشتر ندارد. نویسنده این کتاب عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشد.

خرید کتاب آناتومی گری انتشارات حیدری با تخفیف

شما از این قسمت امکان خرید کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰ انتشارات حیدری با تخفیف ویژه را خواهید داشت. سعی کرده ایم طبق تفاهمی که با نشر حیدری داشتیم حتی الامکان بیشترین تخفیف را شامل حال اعضای وفادار بانک کتاب علوم پزشکی نماییم.

خرید کتاب آناتومی گری انتشارات آرتین طب با تخفیف

کتاب آناتومی آرتین طب توسط اساتید دانشگاه علوم پزشکی ایران همچون دکتر مهدی مهدی زاده و اساتید سایر دانشگاه های علوم پزشکی مثل بابل، ایلام ، گیلان و… تالیف شده است.

کیفیت فیزیکی و چاپی: چاپ این کتاب نسبتا خوب است ولی جنس کاغذ استفاده شده زیاد جالب نبود.

نوع ترجمه: ترجمه فارسی آناتومی گری آرتین طب بطور کلی سطح قابل قبولی داشت. ترجمه انگلیسی کلمات تخصصی بصورت فوتر در پایین کتاب آمده است.

شما از این قسمت امکان خرید کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰ انتشارات آرتین طب با تخفیف ویژه را خواهید داشت. سعی کرده ایم طبق تفاهمی که با نشر آرتین طب داشتیم حتی الامکان بیشترین تخفیف را شامل حال اعضای وفادار بانک کتاب علوم پزشکی نماییم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *