"/> دانلود رایگان کتاب آناتومی گری 2020 | دانلود pdf آناتومی گری فارسی
حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دانلود کتاب آناتومی گری برای دانشجویان

دانلود رایگان کتاب آناتومی گری 2020 Gray's Anatomy for Students

دانلود کتاب آناتومی گری برای دانشجویان

آناتومی گری یک کتاب انگلیسی در زمینه آناتومی (کالبدشناسی بدن انسان) است که ابتدا توسط هنری گری نوشته شده است و توسط هنری وندی کرت تصویرسازی شده است.نسخه های پیشین آناتومی نامیده شد.آناتومی توصیفی و جراحی و گری کاملا تشریحی و کاربردی است، اما نام کتاب کوتاهتر شده است و نسخه های بعدی تحت عنوان Anatomy Gray (آناتومی گری) منتشر شده است.

آناتومی به عنوان یکی از مهمترین دروس علوم پایه پزشکی، درسی چالش برانگیز برای دانشجویان حوزه پزشکی محسوب می شود.قطعا یک کتاب کامل و تا حد امکان خلاصه شده برای دانشجویان علوم پایه یک انتخاب طلایی محسوب می شود.

ترجمه فارسی کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰

کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰ در ۵ بخش اصلی نوشته شده است. این بخش ها شامل بدن انسان که بطور کلی به توضیحاتی پیرامون آناتومی بدن انسان، تشریح مفهوم و صفحات آناتومیک و نیز انواع روش های تصویر برداری از بدن پرداخته است. سپس در ادامه به سراغ آناتومی تنه رفته و قفسه سینه، شکم و لگن را از استخوان ها تا بافت نرم، عروق و اعصاب مورد بررسی قرار داده است. پس از آناتومی تنه، نوبت به آناتومی اندام های فوقانی و تحتانی می رسد و استخوان ها، عضلات، عروق و اعصاب هر یکی از ۴ اندام اصلی بدن را به طور کامل تشریح کرده است. در نهایت به سراغ آناتومی سر و گردن می رود که از سخت ترین بخش های کتاب است و تمامی عروق، اعصاب، استخوان ها و عضلات سر و گردن مورد بررسی و تشریح قرار می گیرند. همچنین در انتهای کتاب، نوروآناتومی گری نیز اضافه شده و دستگاه عصبی مرکزی شامل مغز، ساقه مغز، مخچه و نخاع به تفصیل بررسی می شوند

آناتومی گری ۲۰۲۰ هیئت مولفین

ترجمه فارسی آناتومی گری توسط هیئت مولفین 

آناتومی گری ۲۰۲۰ دکتر شیرازی

ترجمه فارسی آناتومی ۲۰۲۰ دکتر رضا شیرازی

آناتومی گری ۲۰۲۰ دکتر مهدی زاده

ترجمه فارسی آناتومی گری ۲۰۲۰ دکتر مهدی زاده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *