"/> کتاب آناتومی گری یا اسنل ؟ کدام کتاب آناتومی رو بخونم؟
حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

کتاب آناتومی گری یا اسنل ؟

کتاب آناتومی گری یا اسنل ؟

بسیاری از دانشجویان و یا داوطلبان آزمون های علوم پزشکی در این باره می پرسند که آناتومی گری بهتر است یا اسنل؟ در جواب این دوستان باید گفت که شما قصد یادگیری کدام مباحث را دارید. مثلا اگر قصد مطالعه سرو گردن و یا اعصاب را دارید به نظر ما اسنل گزینه مناسب تری است. ولی در مورد سایر اندام کتاب آناتومی گری برای دانشجویان پزشکی گزینه روان تری است.
البته در جواب کسانی که می پرسند گری بهتر است یا اسنل؟ ما پاسخ دیگری هم داریم و آن این است که ببینید چه استادی و با چه دیدگاهی از شما می خواهد امتحان بگیرد. برخی اساتید در دانشگاه ها، بخاطر بالینی تر بودن کتاب آناتومی اسنل ، آن را به کتاب آناتومی گری ترجیح می دهند و برخی مواقع قلقلکشان می آید که به شما ثابت کنند اسنل از گری خاص تر است! همچنین اگر قصد شرکت در آزمون علوم پایه را دارید باید بدانید منبع رسمی آناتومی در آزمون علوم پایه، آناتومی بالینی اسنل بر اساس نواحی بدن است و می توان گفت آناتومی سیستمیک اسنل و آناتومی گری منابع اضافه تر هستند. البته کسانی که کتاب آناتومی گری را خوب خوانده باشند به سوالات طرح شده از اسنل نیز می توانند براحتی پاسخ دهند.

بهترین ترجمه فارسی برای خرید کتاب آناتومی گری ۲۰۲۰

 

مطالعه کتاب آناتومی به همراه اطلس

فراموش نکنید که مطالعه آناتومی بدون اطلس، بر آهن سرد کوفتن ویا آب به غربال پیمودن است! لذا در کنار مطالعه کتاب آناتومی گری یا کتاب آناتومی اسنل ، حتما اطلس های آناتومی هم چون نتر یا زوبوتا را به شما پیشنهاد می کنیم. حتی می توانید به جای یک اطلس آناتومی ، حداقل عکس های آن اطلس را در گوشی خود داشته باشید. لذا اطلس آناتومی نتر یا زوبوتا و یا کتاب اصلی گری در کنار کتاب مطالعاتی شما از نان شب واجب تر است!

دانلود pdf اطلس آناتومی نتر

کتاب آناتومی خلاصه تر

کتاب های خلاصه ای از گری یا اسنل هم وجود دارد به عنوان مثال یکی از کتاب های خلاصه ای که این روزها مورد استقبال دانشجویان، بویژه داوطلبان آزمون های تحصیلات تکمیلی مثل کنکور کارشناسی ارشد آناتومی یا علوم تشریح و یا آزمون لیسانس به پزشکی قرار گرفته است، کتاب صفر تا صد آناتومی است. این کتاب یک کتاب خلاصه و در عین حال بسیار کاربردی برای به زمین زدن درس فرار آناتومی است.

مشاهده کتاب صفرتاصد آناتومی

در مقالات بعدی درباره ترجمه فارسی کتاب آناتومی گری از ناشران مختلف و همچنین ترجمه فارسی کتاب آناتومی اسنل توضیحات مفصلی را آورده ایم تا متقاضیان بتوانند دید بهتری از این دو کتاب و سایر کتاب ها و اطلس های آناتومی مثل مور ، نتر و… پیدا کنند. همینطور درباره نحوه مطالعه کتاب آناتومی و یادگیری این درس چغر و بدبدن! توضیحات کاملی آورده شده است که می تواند در حفظ و بخاطرسپاری مطالب آن به شما کمک کند، با ما همراه باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *