حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

logo

mobile menulogo

کتاب‌های انتشارات ارجمند

فیلـتر

نشر ارجمند

در سال های اخیر انتشارات ارجمند ( نسل فردا و کتاب ارجمند) در حوزه روانشناسی بالینی و رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی کتاب های خوبی را عرضه کرده است بطوریکه در طی این سال ها نشر ارجمند با محصولات خود توانسته جای خود را در دل مخاطبان کاملا باز کند. از سال 74 تا کنون انتشارات ارجمند بیش از هزار عنوان کتاب روانشناسی و پزشکی به چاپ رسانده است و قطعا برخی از این کتاب ها همچون هاریسون، گایتون، کاپلان سادوک، ABC و… از نظرمحتوا بسیار با ارزش هستند چرا که توسط اساتید معتبر کشورمان چه بصورت ترجمه فارسی و چه بصورت تالیفی در انتشارات ارجمند به چاپ رسیده اند.
خرید اینترنتی کتاب انتشارات ارجمند
خوشبختانه با همکاری نشرارجمند خرید اینترنتی کتاب انتشارات ارجمند در بانک کتاب علوم پزشکی با تخفیف امکانپذیر شده است. لذا جهت خرید کتاب از انتشارات ارجمند می توانید کتاب های این نشر را با تخفیف قابل ملاحظه ای از همین سایت (بانک کتاب علوم پزشکی) تهیه فرمایید. همچنین با همکاری این نشر وزین، خریدارانی که بیش از یک بار از بانک کتاب علوم پزشکی خرید اینترنتی کتب انتشارات ارجمند را داشته باشند، در خرید های بعدی یکی دیگر از کتاب های انتشارات ارجمند برای این مشتریان وفادار بصورت هدیه ارسال می گردد.

کتابهای انتشارات ارجمند

در حیطه روانشناسی و روانشناسی بالینی از این نشر کتب معتبر و با کیفیتی هم چون روانپزشکی کاپلان و سادوک ترجمه فرزین رضاعی براساس Dsm-5 ، کتاب طرحواره درمانی ، دارو های رایج روان پزشکی، آزمون رورشاخ، Act در عمل باخ، و… به چاپ رسانده است و کتابهایی هستند که در زمینه دانشگاهی مورد استقبال قرار گرفته اند.
در حوزه روانشناسی عمومی کتاب پیامها انتشارات ارجمند، کتاب من بدون تو کیستم؟ کتاب تکنیکهای فرزند پروری انتشارات ارجمند و کتاب رهایی از وسواس از جمله دیگر کتب معروف روانشناسی عمومی است. کتاب اختلالات شخصیت ، کتاب رهایی از نگرانی و رهایی از زندان ذهن و همچنین کتاب بازی درمانی نیز از جمله کتب روانشناسی عام است که برای مردم عادی پر استفاده می باشد.
در حوزه پزشکی کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال ۲۰۱۶ و کتاب اصول طب داخلی هاریسون 2018 انتشارات ارجمند بسیار مورد استقبال دانشجویان قرار گرفته است. همچنین سری کتاب abc انتشارات ارجمند بویژه کتاب abc چشم مورد توجه بسیاری از متخصصان پزشکی است. علاوه بر کتاب هاریسون ، اصول شیمی بالینی و روش های تشخیص مولکولی تیتز و دستنامه درمان های طبی واشنگتن و تشخیص و درمان بیماریهای پوست هبیف از کتاب های پرفروش این نشر می باشد. البته نباید کتاب معاینه فیزیکی و گرفتن شرح حال باربارا بیتز 2017 و مبانی طب داخلی سیسیل که در دو سال اخیر پرفروش شده اند را نادیده گرفت.
ما از طرف انتشارات ارجمند و نسل فردا مفتخریم که از طریق سایت بانک کتاب علوم پزشکی بصورت همواره تخفیف کلیه کتاب های انتشارات را برای دانشگاهیان و سایرین ارائه کنیم تا کمی از بار مشکلات اقتصادی خریداران در این کار فرهنگی برداشته شود.

اطلاعات بیشتر ...
فیلتر